Tagasi mobiilivaatesse
Värskendamiseks tõmba

Paanikahood

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Paanikahood

PostitusPostitas ehapunake » Reede Veebr 16, 2007 17:11

Olen varem pódenud árevuse ja paanikahooge! sain aasta nendest puhatud ja núúd avastasin et olen rase,kuid oh óudust sellega tulid ka hood tagasi! Laps vága oodatud! Kuid nende hoogudega kaasnevad kehalised súmptomid ja núúd peaks ju rahulik olema! Kas on kellegil siinolijatest selline probleem olnud ja kas vóib ka raseduse ajal ad súúa vói rahustit vótta kui vaga paha!
ehapunake

Re: paanikahood

PostitusPostitas käbi » Reede Veebr 16, 2007 17:18

siin on allpool terve pikk teema paanikaosakonnast.rahusteid küll ei soovita,mine tea kuidas lapsele mõjub.millest teil see nii paha hakkab,et ilma rahustiteta hakkama ei saa?
käbi

PostitusPostitas ehapunake » Reede Veebr 16, 2007 17:50

Lihtsalt selline árevus sees ja óhtul láheb pea paksuks ja kuumaks ja kúlmaks vaheldumisi ja sellest tuleb hirm! Jama kaelas!
ehapunake

PostitusPostitas käbi » Reede Veebr 16, 2007 18:05

no ja sööd tablette,ja probleemid kaovad?millest see ärevus,mõtle põhjusele,aga ära keskendu tagajärgedele.ega siis tabletid su peas asju ära võta,kui just ajukeemia paigast pole,aga seda tuvastab arst.lahe tita ju tulemas,mõtle sellele parem.mis sa paanitsed,tore, tita tuleb ja puha,mõtle rõõmsalt.
käbi

PostitusPostitas ehapunake » Reede Veebr 16, 2007 18:40

Tánud sulle lohutavate sónade eest!
ehapunake

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Veebr 18, 2007 01:09

noh,ilmselt polmud need lohutavad sõnad,kuivõrd võiks arusaada,et siin erilised ajukirurgid ei liigu,et keegi loll ütleb,et söö aga edasi rahusteid,ja kui lapsega pärast midagi halvasti,siis kes vastutuse võtab?kui on asi ikka hull,siis mine küsi arstile.siin on internett pigem kahjulik
käbi

PostitusPostitas mammukake » Pühapäev Veebr 18, 2007 01:49

ei arva et rahustid vms head üldse teeb,keda aitavad keda mitte,mina olen haigusest peaaegu vaba,vaja vaid kokku võtta end ja ebameeldivate olukordadega tõtt vaadata,siis saab asjast jagu.Olin aastaid paanika haige,mees peitis kodus tablette,sest kui ravi peale määrati,tuli paari päeva pärast enesetapu isu,paar korda üritasin ka,lõpetasin tedvuse kaotusega,teine kord juba haiglas...no ja ega ma arstidele öelnud et tean mis on,lasin end uurida,et ikka kõik korras oleks...käisin psüholoogi juures,pean mainima,see on parim ravi,inimene kes on seda õppinud aitab sul sind ennast lahti mõtestada...tänud minu psõhholoogile,kuldsed arstid..nüüd juhtub hoogusid vaid paari kuu tagant korra,antidepressandid saatsin vetsupotist alla ja rahustid kärutasin endale korraga sisse viimasel korral...ps.mu mees oli ära ja ta jättis mu tabletid naabrinaise kätte,et ta mul jao pärast annaks,ma varastasin oma tabletid endale......iroonia.....oleme mehega nüüd inglismaal,sest doktor soovitas et ehk teeb ajutine keskonna muutus head ja sattusime korra saadet vaatama paanikatest jms,ma pole ainus kes tablettidest nii ära vajus et surma endale soovis..andku jumal mulle andeks...nii et EI tablettidele igal juhul,oled sa rase v siis mitte,seda enam kui rase ka veel
mammukake

PostitusPostitas ehapunake » Pühapäev Veebr 18, 2007 10:39

Jah eks ma ju ka tegelen endaga pidevalt kuid óhtuti ikka tulevad need jamad! Ja siis ei aita enam enesesisendus ega midagi! Pea on paks ja mingid hood káivad ja ei saa ise aru kas see siis tóesti minu ettekujutluse vili! Aga ma pingutan lapse párast ja panin aja pßuhhiaatti ja pßuholoogi juurde! Tánud et toetate!
ehapunake

PostitusPostitas kassijagaja2 » Esmaspäev Veebr 19, 2007 02:06

minul tekkisid paanikahood esimest korda sügisel, ülikooli algusega seoses. esimesel nädalal kadus ühe loengu ajal piltki eest, sest üritasin ülipingsalt keskenduda sellele, mida õppejõud rääkis.
kui jõudsin selleni, et lamasin õhtul hilja silmad pärani voodis, süda tagumas ja käed jääkülmad, käisin erakorralises meditsiinis ära.
ainus, mida arst seal soovitada oskas, oli, et võta vabalt ja joo teed :)
hiljem soovitas sõbranna veel lisaks neid tugeva mentoolimaitsega köhakomme, Halls jms sellised asjad, et pidavat aitama - nende proovimiseni ei jõudnud, rahunesin ise maha, aga tundub tiba loogiline küll, et need sellised tugevamaitselised, et võivad nagu pea klaariks lüüa.
minul igal juhul kadus see kuidagi iseenesest ära, ehk on sul ka nii, et lihtsalt lapseootus kui uus olukord tekitab seda?
aga jah, nagu käbigi juba ütles, siis sellise asja puhul Internetile päriselt loota ei tasu, spetsialist ikka parim :)

hoian igal juhul pöialt ja palju õnne titaootuse puhul!
kassijagaja2

PostitusPostitas maalane » Esmaspäev Veebr 19, 2007 10:18

Isegi käisin hiljuti väga halva enesetunde tõttu erakorralise meditsiini osakonnas abi saamas.Suhtumine oli küll selline,et kui surema just ei hakka,pöörduge perearsti poole.Lõpuks ikka vaadati läbi ka.
Ja perearst üle nädala koolitustel või kus iganes.
Kui ikka need päris paanikahood peal,siis ei aita küll mingi köhakomm.(Viimasel ajal olen ise ka mingit sorti paanikaga kokku puutunud.)Mine ikka arsti juurde ja võib olla günekoloog oskab ka midagi soovitada.Igal juhul peaks ta ikka natuke teadma,mida võib ja mida ei või.Ehk saad ka telefoni teel nõu küsida.Veel on ka tasulised psühholoogid-psühhiaatrid,kus on ehk lühem järjekord.Ehk saad selle ühe korra raha ikka kokku,et seal ära käia.Ning Tartus on veel olemas ka selline variant nagu psühhoneuroloogiahaigla valvearst.Sealt saab ka igal ajal nõu ja abi.
Ka hormoonid võivad neid paanikahooge põhjustada,kui need just raseduse ajal tulnud ja laps oodatud.Aga sellepärast ära küll muretse,kuidas sa lapsega hakkama saad või mis üldse saama hakkab.Küll kõik laabub iseenesest-loodus on palju asju ise paika pannud.
Ole siis tubli ja naudi oma rasedust!
maalane

Järgmine

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist