KoduKauniks
Kodu- ja aiandusteemalised foorumid
ARTIKLID  VESTLUSRINGID  KUULUTUSED  SÜNDMUSED  ÜLEVAATED  KKK  LINGID  SOODUS  TOIMETUS
Sisustus  Ehitus  Elukeskkond  Aiandus  Toataimed  Talu/Mets  Koduabi  Köök  Pere  Lemmikloom  Tervis/Ilu  Käsitöö
kondiväänaja
Postitanud: LYY133
Kuupäev: 02/10/2007 10:20

Tere!
Kas kellelgi on kondiväänaja juurde olnud asja?Kas on aidanud või hullemaks teinud?
On kellelgi infot kust leida head kondiväänajat Pärnus, Tartus või Viljandis.
Ette Tänades!

Re: kondiväänaja
Postitanud: alma
Kuupäev: 02/10/2007 15:49

Mõtled massööri vai keda?

Postitanud: kassijagaja2
Kuupäev: 02/10/2007 22:03

ma ka mõtlesin tongue sticking out smiley et keda siis mõeldi.

Postitanud: Roky
Kuupäev: 03/10/2007 11:16

Ei-ei ikka kondiväänaja mitte massöör.Minu massöör küll tahtis mind kondiväänaja juurde saata, kuid ma pelgasin.See olla vana sõjaväe arst kes võtab vastu päälinnas.Olen kuulnud ka et Pühajärve SPA -s pidid head noored "väänajad" olema.Eks see värk ole nagu on,kuid kaela ligi ma ei tihanud lasta,kuigi tänu istuvale ja arvutitööle oleks küll vaja,kõik on ikka jube kinni seljas ja kaelas.

Postitanud: Britt
Kuupäev: 03/10/2007 23:42

Eestis on vaid 2 paberitega kiropraktikut, kui sa neid mõtled.

Postitanud: Kuuki
Kuupäev: 12/06/2008 20:40

Appi..ärge mitte mingil juhul minge suvalise kiropraktiku nn.kondiväänaja juurde...selg on elutähtis ja kui seda valesti väänatakse on kurvad tagajärjed!!!
Kindlasti peab minema tuntud kooliharidusega kiropraaktiku juurde.
Mina isiklikult käisin Gerly Truuväärt'i juures..ma tean et ta on õppinud a la 6 a selleks...aga olen kuulnud veel ühest mehest, kes sportlastega tegeleb ja keda väga kiidetakse.

Edu.

Postitanud: iki
Kuupäev: 20/06/2008 14:45

Miks Sa vajad kondiväänajat?Milles on Sinu probleemid?

Kuupäev: 12/07/2008 22:24

Kuuki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Appi..ärge mitte mingil juhul minge suvalise
> kiropraktiku nn.kondiväänaja juurde...selg on
> elutähtis ja kui seda valesti väänatakse on kurvad
> tagajärjed!!!
> Kindlasti peab minema tuntud kooliharidusega
> kiropraaktiku juurde.
> Mina isiklikult käisin Gerly Truuväärt'i
> juures..ma tean et ta on õppinud a la 6 a
> selleks...aga olen kuulnud veel ühest mehest, kes
> sportlastega tegeleb ja keda väga kiidetakse.
>
> Edu.
Jah Teil on oigus, nn. Kondivaanamine on oudne ja tegelikult arvan et inimesed otsivad kedagi, kes tootaks nende lylisambaga. palun lugege asja kohta enne kui end harimata kate vahele annate , alati saate infot tervise kysimustega telef. 56948112. Kus minu lahke tore abiline Carolyn suunab kysimused mulle isiklikult edasi.
dr. Gerly Truuvaart

Postitanud: kunksmoor1005
Kuupäev: 13/07/2008 12:58

narvas pidi suviti kuidagi olema võimalik saada peterburi väga kuulsa kiropraktiku jutule kes siin puhkamas käib aga eks see käi vist tuttavate või nende tuttavate kaudu. tal olla vist jõesuus vanematekodu või mis iganes. mul tuttav eakas daam käis mõne korra ja oli kui uuestisündinud.

Postitanud: Linnalaps
Kuupäev: 15/07/2008 20:07

Jaak Lille, kes töötab Pirital TOPis, julgen küll soovitada.

Postitanud: tipsu
Kuupäev: 26/08/2008 21:15

küsimus selline- kallis kiropraktiku kord on,keda soovitate?

andke andeks,aga 600eek,mida Gerly Truuväärt 15min eest küsib on ikka palju. Naabermaades sama haridusega kiroprakik küsib soodsamat hinda, kuigi palgad priskemad.

suur tükk ajab suu lõhki

Postitanud: Gerly Truuvaart, DC
Kuupäev: 08/10/2008 01:10

Tere "Tipsu"
Minu eesmark Eestis kaimisel on pakkuda kiropraktika teenust nii palju inimestele kui ma jaksan. Tule ja maksa tapselt nii palju kui sa arvad, et sinu selja tervis on vaart. 15.min on tegelikult pikk aeg, kiropraktika ravik kulub veelgi vahem aega. Ka ravimi voi systi hind ei soltu sellest kui kaua sul systalt sees hoitakse, on ju nii. Kiropraktika on teistmoodi kui ravi, see on elustiil.
Päikest!
Gerly Truuvaart, DC

Postitanud: saky
Kuupäev: 14/12/2009 09:27

Tere
On ka kellelgi nende kiropraktiku kontakte?

Ette tänades

ivo.saky@hotmail,com

Postitanud: kriska
Kuupäev: 23/01/2010 15:47

Mina vaevlesin ka aastaid seljavalu all, Soovitati pöörduda dr. Lopushanski poole. Ma ei tea kuidas tal küll eesti keelega on, aga ega valu rahvust küsi. Käisin kõigest kaks korda tema juures ja senini (juba 2 aastat) pole selg kordagi haiget teinud. Tema soovitas muidugi ka seljalihaste tugevdamiseks harjutusi teha, Muide ühe korra eest küsis kõigest 300 eek. Järjekorrad on u 1,5-2 kuud. Jätan igaksjuhuks tel. 6452047. Vastu võtab Virmalise tn-l, Tallinnas.

Postitanud: kriska
Kuupäev: 23/01/2010 15:56

...leidsin ka ametliku nimetuse..
ARTR OÜ
Tel: 6452047
Virmalise 28 Tallinn 10131

Postitanud: alma
Kuupäev: 24/01/2010 13:24

Dr. S. Voronetski. Väänab ja annab harjutusi.

http://www.artrosportkliinik.ee/?page=personal&lang=est

Kas ma eksin, aga kuidagi vist on nii, et kui valu läinud, siis ka harjutusi enam ei tehta... ja kui valutab, siis ei saa teha ja.... olen täheldanud muidu. Vaatluste tulemusel.

Nimi: 
Sinu E-Post: 
Teema: 
Rämpspostituste filter:
Palume sisestada pildil nähtav kood allpoololevasse kasti, foorumi kaitseks rämpspostitusi sisestavate robotite eest. Täname!
CAPTCHA

This forum powered by Phorum.