KoduKauniks
Kodu- ja aiandusteemalised foorumid
ARTIKLID  VESTLUSRINGID  KUULUTUSED  SÜNDMUSED  ÜLEVAATED  KKK  LINGID  SOODUS  TOIMETUS
Sisustus  Ehitus  Elukeskkond  Aiandus  Toataimed  Talu/Mets  Koduabi  Köök  Pere  Lemmikloom  Tervis/Ilu  Käsitöö
Mine leheküljele: 12Järgmine
Olete leheküljel : 1 / 2
paanikahood
Postitanud: ehapunake
Kuupäev: 16/02/2007 16:11

Olen varem pódenud árevuse ja paanikahooge! sain aasta nendest puhatud ja núúd avastasin et olen rase,kuid oh óudust sellega tulid ka hood tagasi! Laps vága oodatud! Kuid nende hoogudega kaasnevad kehalised súmptomid ja núúd peaks ju rahulik olema! Kas on kellegil siinolijatest selline probleem olnud ja kas vóib ka raseduse ajal ad súúa vói rahustit vótta kui vaga paha!

Re: paanikahood
Postitanud: käbi
Kuupäev: 16/02/2007 16:18

siin on allpool terve pikk teema paanikaosakonnast.rahusteid küll ei soovita,mine tea kuidas lapsele mõjub.millest teil see nii paha hakkab,et ilma rahustiteta hakkama ei saa?

Kuupäev: 16/02/2007 16:50

Lihtsalt selline árevus sees ja óhtul láheb pea paksuks ja kuumaks ja kúlmaks vaheldumisi ja sellest tuleb hirm! Jama kaelas!

Kuupäev: 16/02/2007 17:05

no ja sööd tablette,ja probleemid kaovad?millest see ärevus,mõtle põhjusele,aga ära keskendu tagajärgedele.ega siis tabletid su peas asju ära võta,kui just ajukeemia paigast pole,aga seda tuvastab arst.lahe tita ju tulemas,mõtle sellele parem.mis sa paanitsed,tore, tita tuleb ja puha,mõtle rõõmsalt.

Kuupäev: 16/02/2007 17:40

Tánud sulle lohutavate sónade eest!

Kuupäev: 18/02/2007 00:09

noh,ilmselt polmud need lohutavad sõnad,kuivõrd võiks arusaada,et siin erilised ajukirurgid ei liigu,et keegi loll ütleb,et söö aga edasi rahusteid,ja kui lapsega pärast midagi halvasti,siis kes vastutuse võtab?kui on asi ikka hull,siis mine küsi arstile.siin on internett pigem kahjulik

Postitanud: mammukake
Kuupäev: 18/02/2007 00:49

ei arva et rahustid vms head üldse teeb,keda aitavad keda mitte,mina olen haigusest peaaegu vaba,vaja vaid kokku võtta end ja ebameeldivate olukordadega tõtt vaadata,siis saab asjast jagu.Olin aastaid paanika haige,mees peitis kodus tablette,sest kui ravi peale määrati,tuli paari päeva pärast enesetapu isu,paar korda üritasin ka,lõpetasin tedvuse kaotusega,teine kord juba haiglas...no ja ega ma arstidele öelnud et tean mis on,lasin end uurida,et ikka kõik korras oleks...käisin psüholoogi juures,pean mainima,see on parim ravi,inimene kes on seda õppinud aitab sul sind ennast lahti mõtestada...tänud minu psõhholoogile,kuldsed arstid..nüüd juhtub hoogusid vaid paari kuu tagant korra,antidepressandid saatsin vetsupotist alla ja rahustid kärutasin endale korraga sisse viimasel korral...ps.mu mees oli ära ja ta jättis mu tabletid naabrinaise kätte,et ta mul jao pärast annaks,ma varastasin oma tabletid endale......iroonia.....oleme mehega nüüd inglismaal,sest doktor soovitas et ehk teeb ajutine keskonna muutus head ja sattusime korra saadet vaatama paanikatest jms,ma pole ainus kes tablettidest nii ära vajus et surma endale soovis..andku jumal mulle andeks...nii et EI tablettidele igal juhul,oled sa rase v siis mitte,seda enam kui rase ka veel

Kuupäev: 18/02/2007 09:39

Jah eks ma ju ka tegelen endaga pidevalt kuid óhtuti ikka tulevad need jamad! Ja siis ei aita enam enesesisendus ega midagi! Pea on paks ja mingid hood káivad ja ei saa ise aru kas see siis tóesti minu ettekujutluse vili! Aga ma pingutan lapse párast ja panin aja pßuhhiaatti ja pßuholoogi juurde! Tánud et toetate!

Postitanud: kassijagaja2
Kuupäev: 19/02/2007 01:06

minul tekkisid paanikahood esimest korda sügisel, ülikooli algusega seoses. esimesel nädalal kadus ühe loengu ajal piltki eest, sest üritasin ülipingsalt keskenduda sellele, mida õppejõud rääkis.
kui jõudsin selleni, et lamasin õhtul hilja silmad pärani voodis, süda tagumas ja käed jääkülmad, käisin erakorralises meditsiinis ära.
ainus, mida arst seal soovitada oskas, oli, et võta vabalt ja joo teed smiling smiley
hiljem soovitas sõbranna veel lisaks neid tugeva mentoolimaitsega köhakomme, Halls jms sellised asjad, et pidavat aitama - nende proovimiseni ei jõudnud, rahunesin ise maha, aga tundub tiba loogiline küll, et need sellised tugevamaitselised, et võivad nagu pea klaariks lüüa.
minul igal juhul kadus see kuidagi iseenesest ära, ehk on sul ka nii, et lihtsalt lapseootus kui uus olukord tekitab seda?
aga jah, nagu käbigi juba ütles, siis sellise asja puhul Internetile päriselt loota ei tasu, spetsialist ikka parim smiling smiley

hoian igal juhul pöialt ja palju õnne titaootuse puhul!

Postitanud: maalane
Kuupäev: 19/02/2007 09:18

Isegi käisin hiljuti väga halva enesetunde tõttu erakorralise meditsiini osakonnas abi saamas.Suhtumine oli küll selline,et kui surema just ei hakka,pöörduge perearsti poole.Lõpuks ikka vaadati läbi ka.
Ja perearst üle nädala koolitustel või kus iganes.
Kui ikka need päris paanikahood peal,siis ei aita küll mingi köhakomm.(Viimasel ajal olen ise ka mingit sorti paanikaga kokku puutunud.)Mine ikka arsti juurde ja võib olla günekoloog oskab ka midagi soovitada.Igal juhul peaks ta ikka natuke teadma,mida võib ja mida ei või.Ehk saad ka telefoni teel nõu küsida.Veel on ka tasulised psühholoogid-psühhiaatrid,kus on ehk lühem järjekord.Ehk saad selle ühe korra raha ikka kokku,et seal ära käia.Ning Tartus on veel olemas ka selline variant nagu psühhoneuroloogiahaigla valvearst.Sealt saab ka igal ajal nõu ja abi.
Ka hormoonid võivad neid paanikahooge põhjustada,kui need just raseduse ajal tulnud ja laps oodatud.Aga sellepärast ära küll muretse,kuidas sa lapsega hakkama saad või mis üldse saama hakkab.Küll kõik laabub iseenesest-loodus on palju asju ise paika pannud.
Ole siis tubli ja naudi oma rasedust!

Postitanud: nublux
Kuupäev: 19/02/2007 19:03

to ehapunake
ma ka rase juba 19 nädal,nii kui teada sain ,üritasin kohe rohud ära jätta.Aga see polnud ikka õige tegu.Käisin konsulteerimas paaris kohas ja sain palju targemaks-nimelt emas toimuvad muutused on lootele kahjulikumad,kui tarbimine,seega alustasin uuesti ravimitega.Võtan 5mg seroxati tabletist veerand.Sellest õnneks piisab,et ennast hästi tunda ,vahest on imelik siis võtan 2 palderjani tab.ja ongi korras.Loodan et oli sellest abi sulle,ja palun ära kannata,sest pead mõtlema positiivselt tita peale ja me teame et selle haigusega see mõtlemine ei õnnestu.Võid mle kirjutada kui soovid.

Kuupäev: 20/02/2007 16:17

Nublux,kirjutasin sulle,kui kátte said mu kirja,anna teada~! Kahjuks mul selline gúnekoloog sattus,et see ei tea asjast midagi! Ja núúd ónnetuseks ka veel máárima hakkas ja homme ultrahelile,siis saan teada,kas kóik korras! Psúhiaatri juurde sain 1 márts,eks tema soovitab siis mida súúa! Mingeid rohte oleks vaja,sest see lapsele ka halb! Aga ise ei tea jah,mida tohib ja mida mitte! Igatahes seegi lohutab,et siin toredaid inimesi,kellega saab sellest ráákida! Tánud!

Kuupäev: 24/02/2007 13:38

to ehapunake
ei ole ma su teadet saanudsad smiley

Kuupäev: 24/02/2007 22:34

loodan,et ehapunakesel on oma lapse suhtes suurem vastutus ja sai psühholoogi juurest suuremat abi,kui sinult,nublux.go to hell tõega,kes propageeriVad selliseid asju,süüvimata inimese probleemi..sulle sobis,siis sooivtan ka teistele....inimesed on erinevad nii ka rasedused,kas sa oled günekoloog või psühiaater,et sa annad inimesele nõu?mis õigusega?

Kuupäev: 25/02/2007 09:59

Hakkasin kaima psúholoogi juures,kes aitab mind nendest hoogudest vabaneda!Loodan et saan nendest hoogudest jagu ilma rohdudeta! Mind hairivad just need fúúsilised súmptomid,mis mul ilmnevad! Aga tánud teile siin!

Kuupäev: 25/02/2007 09:59

DAAA
paistab et sa ei tea sellest haigusest üldse mitte midagi!!!!!
ei tasu sõna võtta,kui sul puuduvad kogemused selle haiguse suhtes!

Kuupäev: 25/02/2007 10:58

Nublu,saatsin sulle uuesti e-mailile kirja! Anna teada,kas said kátte voi proovi ise mu e-mailile kirjutada!

Postitanud: Inc.
Kuupäev: 25/02/2007 16:31

tere
sellel teemal on siin foorumis postitus "paanikahäire?", mis juba mitu aastat siin olnud, seega ka lugemist seal rohkem smiling smiley

Postitanud: killuke
Kuupäev: 27/02/2007 18:57

to ehapunake:
Kas käid psühholoogi juures Tallinnas? Ja kui siis, kelle juures?
Mida psühholoog Sulle õpetas?
Tunnen, et neist hoogudest ei ole nii lihtne ilma rohtudeta ise vabaneda.

nublux kirjutas õigesti DAA...

Kuupäev: 27/02/2007 19:45

Káisin sensuses,mis asub tónismáel! Interneti aadress www.sensus.ee! tead see vaga pikk protsess,mis toimuma hakkab ravi káigus! muidugi vóib alati súúa rohtu kórvale,aga see ei lahenda probleemi! Soovitan kúll teraapiat,seda kutsutakse kognitiiv káitumuslik teraapia! Aga kui on fúúsilised súmptomid ka kórval,siis ikka ilma rohduteta suht raske! Aga juba peale esimest korda seal kaimist,astusin uhele oma hirmule vastu ja kúll oli hea tunne parast!Ja seda olukorda enam ei karda ka nii vága! Psúholoog útles et vága hea et ma rohtu ei tohi momendil vótta,et siis saame ehk ise jagu ilma rohdudeta! Eks paistab! Káin ka psúhiaatri juures,vaatan mis tema arvaB!

Postitanud: mcj
Kuupäev: 06/03/2007 16:16

Käisin samuti alguses seal sensuses, mulle se hästi ei mõjunud,haigus aina süvenes ja süvenes,ainult rääkimisest ja kannatamisest ikka ei piisa.Alles psühiaater kes AD välja kirjutas tõi mind sellest jamast välja.

Postitanud: kyssy
Kuupäev: 25/09/2009 15:08

Tere! Minul on samamoodi olnud paanikahood. Nimelt avastasin selle siis endale kui olin ükspäev turul kondasin ringi ja järsku hakkas mul niiiipaha et jube....pea hakkas ringi käima selline ärevus nagu tuli sisse süda hakkas kloppima peaaegu et rinnust välja ja süda läks pahaks kh veidike nõrkus tekkis, silmeest lõi valgeks täiesti ja ühesõnaga ma oleks nagu kohe minestanud. Ehmatasin nii ära kuna arvasin et midagi tõsist hakkab muga juhtuma ja igaksjuhuks kutsusin endale kiirabi .kui ta kohale jõudis võeti mult analüüsid ja kui kirjeldasin mis muga juhtunud oli siis öeldi mulle kohe et need paanikahäired. Igaksjuhuks saadeti mind perearsti juurde kontrolli kh seal tehti mulle analüüsin kõik ja selgus et mul pole mittemidagi viga. Treve nagu purikas . Niisiis jätsin ma selle teema, ja paanikahooge enam ei tekkinud kh nüüd kui sellest möödas kuu ilmusid need jälle mul, ja just nimelt turul! Kondasin källe ringi turul ja hakkas samamoodi halb kuid mitte niihullusti enam.kui hakkasin arusaama et vist khekohe tekib paanikahoog kõndisin kiirelsammul minema sealt turult natuke rahulikumasse kohta mis ei olnud vb et nii ylerahvastatud, ning siis hakkas mul enamvähem kohe parem kh. Ja ma siin mõtlesin ja tegin järelduse et mul vist tekivad ned siis kui olen jubesuures ja ülerahvastatud kohtades. Niivisi olen ma lugenud ka teistest plogisest selle teemakohta et on omakoht millal se tekibb jne... Kas keegi oskaks aidata ning öelda kuidas saaks võitu nendes paanikahoogudest? Sest kardan et need vist ei kaogi mul ära kunagi. kardan kah väga nendepärast.sad smiley

Kuupäev: 26/09/2009 02:38

Kyssy..ma ei oska päris kindlat abinõu anda sesmõttes..mina sain keskkonna vahetusega paremaks,aga päris ära pole paanikahood läinud.Vahel tekib eitea millest mingi kummaline eelaimuse moodi tunne ja hirm ja hoog surub peale.Aga pean ütlema,mõned aastad tagasi kui hood peale käisid siis käisid iga päev ja mitu korda päevas,aga nüüd vahel väga harva,ehk aastas 5-6 korda.Katsu mitte mõelda sellele et sa ei saa sellest lahti,sest tean omadest kogemustest et selline hirm hoiab seda haigust vaid sinuga,ma algul lausa kartsin neid hoogusi ja mäletan kui ükskord linnas halb hakkas ja üks vanatädi ütles et issand noor inimene ei tohiks igasuguste ainetega tervist niimoodi rikkuda,õnneks olin koos õega kes käratas sellepeale et kui te ei tea midagi siis hoidke suumulk kinni...mul läksid tooaeg silmad klaasjaks hoogude aeg nagu..ma ei oskagi öelda mismoodi.Mu sõbrad kirjeldasid et selline hullu pilk tuli silmadsse..pms ära mõtle paanikahoogudele..aga tead mis minu arst ütles,kuna ma keelusin tablettidst sest nende toimel tuli üldse enesetapu isu peale,siis arst ütles et ainuke asi sel juhul on kokat juua,see sisaldavat miskit mis aitab.Pms ei ole ma koka sõber aga hädaolukorras ehk on see selline sisemine leevendustunne.Sinul nagu aru saan tekib hoog rahvaroheks kohas,ehk katsud toime tulla kui käid kellegagi koos alguses..ma ei tea,minul on just kinniste ja umbsete ruumide osas halb ja päris ausalt ma ei olegi sellega päris toimetulemisvõimeline siiani.Päris vältimin ei aita aga kui aru saad miks sind rahvarohke koht häirib ja selle selgeks mõtlemine peaks aitama.Mina sain aru miks mind kinnised ruumid häirivad,aga nagu ütlesin pol ma päris toimetulemisvõimeline siiani,aga tunduvalt paremaks olen saanud küll.Katsu hoolega mõelda mis sind täpselt häirib ja ma soovitan sulle psüholoogi,ehk aitab.Minul oli tartus hea psüholoog...tõesti väga hea arst.Sai pikk ja segane vastus,ehk saad abi veidigi,spetsialist on arst ja tabletid seda ei ravi!

Postitanud: Kat
Kuupäev: 26/09/2009 12:19

Tere kôikidele paanikutele. Ma pole ammu enam siin saidil käinud.
Väga vabandan `Käbi`ees, aga sinu kirjutatu tundub kuidagi agressiivne ja natukene selline, et sa vist ise pole väga oma paanikahooga tegelenud. Veel kord vabandused sulle smiling smiley
Ka nende teiste jutt, kes ütlevad, et 100 % ei aita see ja ei aita see. Inimesed on erinevad ja neid aitavad erinevad asjad. Proovida tuleb kôike, et paanikast jagu saada. Paanikaga elamine on pôrgu.

Olen endine paanik. Üks nendest, kes koheselt, kui see hirmus asi pihta hakkas, spetsialistidelt abi otsis. Selle aasta algusest tabasid mind esimesed paanikahood, millega kaasnesid väga paljud erinevad ebameeldivad sümptomid - tasakaalu-, ja nägemishäired, kuuma-, ja külmahood, hulluks minemise tunne jne. Pöördusin psühhiaatri poole, kes mulle antidepressandid välja kirjutas ja suunas psühhoteraapiasse. Esimene nädal selle rohuga oli mu elu üks jubedamaid ôuduseid. Ma arvasin, et viskan need prügikasti, sest enesetunne läks väga hirmsaks. Öösiti surid käed ja jalad ära, nägin esmakordselt ôudus unenägusid. Aga siis meenusid mulle need hood ja ma jätkasin hambad ristis nenede rohtude vôtmist, sest ma tahtsin terveks saada. Pärast esimest nädalat, hakkas enesetunne paranema. Elasin edasi oma tavapärast elu, ainult suitsetamisest loobusin. Hakkasin käima kord kuus teraapias ja vahel vôimlen, vôi jooksen. Nüüd olen juba tervel kuu ilma AD-ta, uskuge vôi mitte, ma isegi ei mäleta milline see paanikahoog täpselt oli...ptüi-ptüi-ptüi...
Kokku vôttis minu ravimine 6 kuud. Teraapias käin ikka veel mônda aega edasi. Pärast paranemist olen môelnud, et ma olen ônnega koos, et ei kuulanud neid inimesi, kes kirusid antidepressandi maa pôhja, et kui seda vôtad, siis oled terveks eluks ajaks sôltuvuses, et see muudab sind ja teeb elu hoopis pôrguks. Mina isiklikult arvan, et väga paljud saaksid oma paanikahoost jagu just tänu sellele rohule smiling smiley Väga paljude ajukeemia on paigast ära ja sellest ka hood.
Loomulikult tean ma, et see hoog vôib mind veel kunagi taas kimbutama tulla, kuid hetkel tunnen ennast hästi smiling smiley
Last ootavale tüdrukule soovitaksin psühhoteraapiat, see peaks küll hästi aitama. Oluline on muidugi arsti ja sinu vaheline klapp. ôhtuti vôiksid paar tundi jalutada värskes ôhus, see on mulle abiks olnud.
Kui mina oleksin sina, siis rohtusid ma ei vôtaks, katsuks raseduse aja muud moodi hakkama saada. Aga ma ei saa öleda midagi kindlat, kuna mul puudud arsti haridus. Kôige olulisem on mitte jääda oma murega üksi ja mitte olla ise liiga passiivne lahenduse otsimsiel.
Palju edu! smiling smiley

Kuupäev: 26/09/2009 12:41

Mammukake - Kus kohast sina sellist asja tead, et tabeltid seda ei ravi? Oled sa arst? Mina tean väga paljusid, kes just tänu tablettidele on terveks saanud, üks nendest olen mina ise!
Kui ma esimest korda psühhiaatriga kohtusin, siis ta esimese asjana ütles, et kirjutab mulle välja antidepressandi - selle siis, mis tôstab ajus seda va ônnehormooni taset. Ma ütlesin kohe väriseva häälega, et olge nüüd, see rohi pidi ju nii hirmus olema, et pean seda hiljem tänu sôltuvusele terve elu tarbima. Minu arst hakkas selle peale naerma ja küsis, et kus kohast te seda vôtate. Ma ütlesin, et internetis osad paanikud räägivad. Selle peale soovitas mu arst vähem internetist teiste kommentaare lugeda. Ta seletas mulle täpselt ära antidepressandi funktsiooni, kuidas see môjub ja mis sellest kasu on. Mind see rohi aitas. Loomulikult on alati risk, et môni rohi mônele ei sobi. Mu enda tuttavale ei sobinud need rohu¨d, mida mina vôtsin ja ta vahetas need välja, sai teised, mis sobisid. Sôltuvusega ajavad paljud segamini selle, et inimesed paranevad erinevalt. Môni saab terveks kuue kuuga, môni tôepoolest peab vôtma aastaid, sest aju ei hakka kahjuks ise seda vajalikku ainet iseseivalt tootma vms.
Olge ikka tolerantsemad ja laske kôigil leida ise endale lahendus kuidas paanikahoost jagu saada. Ja jätke otsused septsialistide teha.
Parimat,
Kat

Kuupäev: 26/09/2009 12:52

...ja veel. Kui arstiga ei klapi, siis vahetage arsti. Seiske rohkem enda eest. Küll satub ka môni tore ja môistev arst. Ärge loobuge abi saamisest lihtsalt selle pärast, et esimene kord ei vedanud arstiga.

Kokakooal tôepoolest pidi leevendama, kindlasti aga mitte arvima smiling smiley

Kuupäev: 27/09/2009 01:06

Kat..paanikahood on psüholoogiline häire mille puhul tuleb süveneda iseendasse ja põhjustesse..tabletid võivad leevendada kaasnevaid füüsilisi hädasid (kuidas kellelegi) ja ma pole öelnud et olen arst,soovitasin soojalt pöörduda hädas arstile.Ma pole ka midagi öelnud et tablettidest võib sõltuvusse sattuda..mina isiklikult katsetasin pool aastat erinevaid tablette ja iga kord üks sama...peale nädalast v kahte tarbimist tulid enestaputahtmised peale,hambad ristis üritasin üle olla ja ära küsi milleni see mind viis tooaeg. Lõpuks loobusin tablettide katsetamisest ja olid ka enesetapuisud läinud,hood tooag veel jäid.Keskendusin endale..ahjaa,trenn oli minu jaoks muide väga hea abi ja on siiani smiling smiley Kena kui kedagi aitavad tabletid,eks kõik tuleb ära proovida ,näed mind ei aidanud ja mul on kaks tuttavat kellest üks on sõltuvuses ja teine loobus samamoodi tablettidest.Ja veel..minul olid väga head arstid.Ma ei ütle ühtegi halba sõna oma artside kohta,sest põhimõtteliselt aitasid nad mul leida lahenduse ka siis kui oma tabletiotsuse teatavaks tegin..see nii individuaalnesmiling smiley

Kuupäev: 27/09/2009 01:11

tegelikult mis ma tahtsin öelda on see,kui keegi leiab t ühed v teised v kolmandad v üldse tabletid ei sobi siis see ei ole veel maailmalõpp...pea nõu arstigasmiling smiley

Kuupäev: 29/09/2009 11:05

Mammukake me vist räägime teisteisest mööda. Ma üritasin seletada, et tablette vôetakse selle p, et osadel paanikutel on siiski paigast ära ka ajukeemia, ilmslet minu puhul see nii oli. Vôtsin tablette, sain ajukeemia paika ja ilmselt nüüd toodab mu aju juba paar kuud ise vajalikke aineid, paanikast ei ole hetkel jälgegi. Räägin vaid seda mida arstilt kuulsin. Samuti ütles minu arst, et tema ei tea ühtegi kes oleks AD-st sôltuvuses. Inimesed peavad ekslikult sôltuvuseks seda, et kui paanikahoogude all kannatav inimene jätab rohud ära, siis on tal ensetunne kehv ja ta haaraks justkui kohe jälle tablettide järgi. Tegelikkuses on ju nii, et inimese aju kahjuks ei hakka ise tootma seda ainet, mida aitab toota rohi. Seega ongi loogiline, et rohtu tuleb mônel vôtta aastaid, sest ainult siis on enesetunne hea. Mu oma tuttav vôttis 3 aastat, see aga ei tähenda, et ta sôltlaen oleks, ta ei saanud lihtsalt terveks. Väga paljud inimesed oma erinevate haigustega peavad vôtma rohtusid terve elu, ega see siis neid veel sôltlasteks tee. Sôtluvust tekitavad igasugused rahustid jne, nendest soovitas arst mul eemale hoida.
Mul on Xanax kotis ja olen ka vahel harva vôtnud pool, et paremini magada. Üldiselt aga üritan seda vôtta, kui tôesti kuidagi muud moodi ei saa. Olen tundnud Xanax-st tulevat head tunned :S ....ja täitsa môistan, miks sôltuvus vôib tulla.

Minu sônum on see, et inimesed usaldage rohkem arste ja spetsialiste, mitte netis kommeteerivaid inimesi.
Parimat,
Katrin

Kuupäev: 01/10/2009 00:06

Jah Kat,ilmselt rääkisime teineteisest mööda jahgrinning smiley kuigi kui mõtlen tollele ajale kui mul hood peale käisid siis sellpeale mõeldes ei saanud ka minu ajukeemia paigas ollagrinning smiley aga huvitaval kombel ei rääkinud mulle ükski arst ajukeemiast üldse...pms vahet ei ole,hetkeks on see möödanik enivei,viimati sain paanikahoo kui mu mees kevadel südamega haiglasse kukkus,siin seega pole ajukeemiaga miskit pistmist.Kusjuures Xanaxiga alustasin ka mina ravi ja vastupidiselt igasugusele õnnetundele tuli enesetapuisu...ajukas kuidas üks v teine asi võib inimestele nii erinevalt toimida ja selleks ongi abistajad arstid mitte foorumidgrinning smiley ma ei tulnud tol ajal selle pealegi et foorumitest uurida paanikahoogude kohta,ma kusjuures arvasin et mind tabas hull ajuhaigus,ma ei olnud paanikahoogudest enne kuulnudkismiling smiley

Mine leheküljele: 12Järgmine
Olete leheküljel : 1 / 2

Nimi: 
Sinu E-Post: 
Teema: 
Rämpspostituste filter:
Palume sisestada pildil nähtav kood allpoololevasse kasti, foorumi kaitseks rämpspostitusi sisestavate robotite eest. Täname!
CAPTCHA

This forum powered by Phorum.