KoduKauniks
Kodu- ja aiandusteemalised foorumid
ARTIKLID  VESTLUSRINGID  KUULUTUSED  SÜNDMUSED  ÜLEVAATED  KKK  LINGID  SOODUS  TOIMETUS
Sisustus  Ehitus  Elukeskkond  Aiandus  Toataimed  Talu/Mets  Koduabi  Köök  Pere  Lemmikloom  Tervis/Ilu  Käsitöö
Kooremults elupuuheki alla?
Postitanud: Värvuke
Kuupäev: 05/07/2005 08:31

Eelmisel aastal sai istutatud elupuuhekk (Brabant). Tänavu rohides ja kraapides sealt hekialuseid tuli mõte, et ei tea kas selle poes müüdava männikoore multsiga võiks äkki hekialuse ära katta, et ei tuleks siis neid umbrohtusid nii palju? Kas keegi teab, on see mõte teostatav või ei ole mults sinna alla hea (noh, et näiteks kevadel maa sulamine vötab kauem aega või midagi sellist). Hekk on sellles mõttes veidi kehva koha peal, et teiselpool aeda on üsna kõrge kallak kust vesi jookseb tavaliselt heki alt läbi meie murusse...

Re: Kooremults elupuuheki alla?
Postitanud: sipsik
Kuupäev: 05/07/2005 13:32

Meil on kooremults, kuid on ka kerge ääris,e´t mults minema ei lenda. KUid sama hea on ka panna niidetud muru. Toimib samamoodi ja annab väetist ka.

Re: Kooremults elupuuheki alla?
Postitanud: zoocoll
Kuupäev: 05/07/2005 15:01

Kui Su krundil on mügrisid, siis mullaelustikule soodne keskkond multsi all meelitab need elajad kohale ja siis läheb lahti selline trall, et maa liigub nagu ameerika õudusfilmis. Aga muidu on natuke kergem küll umbrohuga võidelda, sest läbi sellest eriti midagi ei kasva ja mis kasvab, tuleb kergemini välja.

Re: Kooremults elupuuheki alla?
Postitanud: uba
Kuupäev: 05/07/2005 15:12

Naabrile pandi kaks aastat tagasi elupuuhekk ja alla peenrakile ja selle peale kooremultsh. Umbrohtu küll näha ei ole siiani.Nimi: 
Sinu E-Post: 
Teema: 
Rämpspostituste filter:
Palume sisestada pildil nähtav kood allpoololevasse kasti, foorumi kaitseks rämpspostitusi sisestavate robotite eest. Täname!
CAPTCHA


This forum powered by Phorum.